| AnduhXD a întrebat:

Nu stiti unde pot gasi subiectele de la olimpiada de matematica faza judeteana cls. a V-a din 2010?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Etapa judeteana( cauta-ti judetul tau!)http://www.olimpiade.ro/materiale.php?editie=9&materie=2&tip=1
Pentru a vizualiza trebuie sa descarci fisierul in calculator! Numai bine!

| crystynel23 a răspuns:

Www.olimpiade.ro si cauti pe acolo... funda?

| nini_4718 a răspuns:

Stiu cauta pe internet pe olimpiade.ro sau pe isj judetuldupa ce scrii isj si dai pe olimpiade si o cauti acolo! da-mi funda plsss!:p