| Zozohun a întrebat:

Profilul "economic" este strict pentru contabilitate? Sau poti iesi si altceva?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Daca te referi la economicul de liceu, poti iesi ce vrei, nu te conditioneaza nimeni la ce facultate dai.

| Zozohun explică (pentru Nirvanaaa):

Stiu, însă zic legat de materii.

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Zozohun):

Faci absolut de toate. Numai ca faci la Mate M3. Parca faci si info dar cred ca e ca la stiinte, primii doi ani.

| lilianaadelina a răspuns:

In clasa a 9-a: Contabilitate, calitatea marfurilor si a serviciilor si economia interprinderilor(+2 module de practica)
in clasa a 10-a: Contabilitate, Protectia Consumatorilor, Etica si comunicare(+2 module de practica)
Cel putin asa este la mine, vedem ce va fi in clasa a 11-a