| anonim_4396 a întrebat:

daca as urma profilul mate-info la liceeu si la facultate ce poti iesi? Dar la profilul economic?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai asta depinde si de ceea ce vrei sa faci.De exemplu, daca ar fi sa te iei dupa mate, ai putea fi profesor.Stiu ca ai un salariu de rahat, dar din meditatii te inbogatesti laughing
Daca te iei dupa partea de info, sunt chestii legate de calculator, IT.Ai putea sa te interesezi separat despre mate si despre info si vezi ce gasesti, ce iti place.
SucceS!