| agentul007 a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca variantele pentru BAC la chimie?
2009, 2010 sau 2011.
Dau FUNDA.

5 răspunsuri:
| Tso a răspuns:

Nu mai exista cele 100 de variante, inca din 2010. Este publicat cate un model pentru fiecare materie si atat. Poti sa lucrezi variantele din 2008 sau 2009, daca vrei.

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Sall,o poti descarca de pe Didactic.ro scrii la shearch ce vrei u. Funda plsssssssssss.

| agentul007 explică:

Pe www.edu.ro arata doar cate un model din fiecare an, eu as vrea pe toate 100.
Pe www.bloodzrp.ro/forum nu e nimic.
Pe www.didactic.ro cand am scris subiecte BAC 2011 chimie mi-a aratat 8000 de rezultate, care nu prea aveau legatura cu ceea ce cautam.
Astept si alte sugestii.

| usb a răspuns:

Nea de pe www.bloodzrp.ro/forum