| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Sunt clasa a 9-a la profilul Productie Media. In vacanta de vara vreau sa ma mut la alt liceu cu alt profil. Acel profil este Stiinte Sociale. Trebuie sa dau diferente? Daca da, la ce materii?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Depinde. Daca te muti anul acesta, vei da diferente la logica. Daca te muti la anul, dai diferente la psihologie caci materia este mai complexa pe stiinte. Probabil ca vei lua in considerare si romana, istoria, geografia. http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/ss.htm Acesta este oralul de la profilul ales!