| kresusbrack2000 a întrebat:

Sunt in clasa IX-a si sunt la electronica si automatizari si as vrea sa ma transfer la resurse naturale si protectia mediului(tehnician veterinar),ce parere aveti, merita sa ma transfer?(nu sunt de la tara)laughing
Electronica si automatizari:
-nu imi plac disciplinele tehnice
-nu imi place o mare parte din colegi
-nu suport cam 4-5 profesori
-disciplinele tehnice le facem in profesionala si e naspa(am 8 ore pe sapt.)
-ceea ce e bine e ca stau la 2 min de liceu
-dirigintele pe care il am e foarte exicent cu noi la matematica
-teze din fizica....nu imi place fizica
Resurse naturale si protectia mediului:
-trebuie sa fac naveta(fac cam 5-10 min)
-am 2 prieteni foarte buni acolo(fac naveta cu ei)
-e mult mai lejer
-ii cunosc cam pe toti din clasa
-profesorii sunt mult mai de treaba(din ce mi-au spus ei)
-au o diriga foarte buna(nu in sensul ala laughing )
-liceul arata cu mult mai bine fata de liceul la care sunt eu
-de specificat eu de mic am vrut sa ma fac veterinar

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce vrei! Daca vrei sa te transferi, transfera-te. Ai spus ca nu iti place fizica, atunci cel mai bine ar fi sa te transferi. Daca o sa faci o facultate cu specilizarea pe eltronica o sa faci multa matematica si electronica. Deci transfera-te.