| marius_8727 a întrebat:

Sunt intr-un colegiu national, si vreau sa ma mut de la o clasa la alta, tot la acelasi profil. As dori asta la inceputul celui de al 2-lea semestru. Din ce motive as putea sa-i spun directorului ca vreau sa ma transfer?
Astept orice fel de raspuns care ma poate ajuta.
Sunt intr-o situatie dificila. Va rog sa ma ajutati.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| D0ru a răspuns:

Ii zici ca ti se pare prea greu in clasa in care esti ca profesorii vor sa inveti mult si nu poti... sau ca nu te intelegi cu colegii atat stiu sper ca te-am ajutat big grin

| Virginia23 a răspuns:

In primul rand i-ai putea spune ca nu te poti intregra printre colegi, sau ca ai alte asteptari de la profesorii de la clasa.winking