| MariusDk23 a întrebat:

Urmeaza admiterea la liceu si m-ar interesa liceul economic xenopol din Bucuresti, pot ajunge acolo cu metroul? Chiar daca ar mai trebui sa merg pe jos 10-15 minute nu m-ar deranja, doar sa fie cu metroul.

1 răspuns:
| Adry123456789 a răspuns:

Salut. Au fost deja date rezultatele si nu stiu daca te mai intereseaza dar poti ajunge cu metroul putin mai aproape de liceu. Poti sa cobori la piata Iancului undeva mai aproape. As putea sa iti dau date mai exacte daca mi-ai zice de unde ai vrea sa iei metroul.winking