| Lynnaedsalvatore a întrebat:

Salut tuturor! Am nevoie de ajutor. Imi da cineva un site unde sa pot invata spaniola online? Am cautat, dar nu am gasit ceea de ce am nevoie. Vreau sa fie cu chestiile alea auditive, pentru ca sa nu gresesc pronuntarea..., va roggggggggg. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| clarobscur a răspuns:

Http://www.marplo.net/spaniola/
spor la invatat!

4 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore explică:

Am nevoie de lectii daca e posibil, fiecare lectie cu un mic vocabular, reguli, jocuri., etc.

| alinushuorga a răspuns:

Cauta pe google la dictionar spaniol-roman sau roman-spaniol! fundita?>

| Maria_Iulia_1989 a răspuns:

Scrie mi pe skipe toma. iuliamaria

sau pe email al toma. iulimaria@yahoo.ro,te pot ajuta eu cu spaniola.