| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau ca din 2014 sa ma inscriu la un master in Germania. Pentru asta imi cer sa dau un atestat de engleza (ma duc la cursuri cu predare in engleza si nu imi cer cunostinte de limba germana). Imi puteti spune si mie care este cel mai usor test de dat dintre TOFEL, CAMBRIDGE sau IELTS? as vrea sa obtin cat mai multe puncte deci ar fi de preferat un test mai usor. VA MULTUMESC.

1 răspuns:
| vampir004 a răspuns:

Pai,alege-l doar pe cel care crezi tu ca e mai bun, ca nu exista test usorhappy niciunul nu este atat de usor dar daca te descurci atunci e bine