| 2008anonim2008 a întrebat:

Unde pot vedea rezultatele bacului din 1998?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| NakGeorge a răspuns:

Banuiesc ca sunt sanse aproape zero ca in perioada aia sa se fi contorizat la nivel de tara rezultatele de la bac.

Daca vrei sa stii pentru o persoana anume, afla unde a absolvit si poate ai vreo sansa sa le gasesti in arhivele liceului

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă nu găsești pe edu.ro, atunci nu le mai poți vedea.

| Lioana a răspuns:

Doar la liceul la care a terminat persoana in cauza. Si asta va fi cam greu pentru ca trebuie cautat in arhive.
Pe site-ul Ministerului Educației Nationale sunt postate rezultatele la bac incepand cu anul 2004.

| PainTech a răspuns:

Nu exista arhiva computerizat pentru anul 1998. Rezultatele online au inceput sa apara abia din 2004.

| teo530 a răspuns:

Poate in arhivele scoli unde ai dat bacuk sau cine vrei sa cauti, eu am cautat rezultatele de la evaluarea nationala in arges din 2016 si 2017 si abia am gasitlaughing))