| bleede11 a întrebat:

Salut! Vreau sa dau in toamna la Facultatea de Stiinte Politice din cadrul Universitatii din Bucuresti. Imi poate spune cineva cu ce note s-a intrat in anii precedenti? Am cautat peste tot, inclusiv pe site ul lor si nu am gasit.

1 răspuns:
| Lidia09 a răspuns:

Dacă nu poți găsi informațiile pe site-ul oficial al universității, cea mai bună opțiune ar fi să contactezi direct secretariatul facultății prin telefon sau e-mail și să ceri informații despre notele de admitere pentru anii precedenți la Facultatea de Științe Politice. Ei ar trebui să îți ofere aceste informații sau să îți indice unde le poți găsi.