| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut.
Vreau sa intru la scoala de subofiteri politie de frontiera, Avram Iancu, Oradea.
Cum pot afla cand sunt inscrierile si ce documente imi trebuie pentru dosar, cum ma inscriu, etc? Pe site nu scrie absolut nimic despre data inscrierilor.
Stiu doar ca ultimele inscrieri au fost in perioada Ianuarie-Martie 2021, oare exista posibilitatea sa mai fie admiteri in acelasi an sau urmatoarele vor fi in 2022? Am mare nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Cine nu are nevoie de ajutor..la telefon ai incercat sa vorbesti cu ei? Sa mergi pana acolo sa te interesezi?