| AllexC a întrebat:

Vreau sa stiu daca Pornhub este legal in Germania. Astept multe pareri.

10 răspunsuri:
| Heavenonearth a răspuns:

E ilegal, și vei avea probleme, inclusiv amendă.

| doctorandus a răspuns (pentru Heavenonearth):

Lol. Crezi ca-l urmareste cineva la ce se uita pe websiteul respectiv? Nemtii se agita de piraterie P2P.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Heavenonearth):

De ce e ilegal? Ce legi incalca? De ce sa primeasca amenda?

| mudokins78 a răspuns:

Site-urile porrno nu sunt ilegale in uniunea europeana.
Nimeni nu da doi bani pe ce te uiti tu!

| Ineys a răspuns:

Asking the real questions here. Vrei sa te muti in Germania? E un factor decisiv?

| RAY a răspuns:

Cum sa fie ilegal daca site ul este in top, numai scrieti tampeni, poti intra oricand vrei, nu ai voie sa descarci

| DarthNiger a răspuns (pentru Heavenonearth):

Unde ai auzit tu asta?

| AllexC explică (pentru RAY):

RAY, tu stai in Germania? Multi spun ca este legal, dar unii spun ca au primit amenda pentru chestia asta, chiar nu mai stiu ce sa cred.

| RAY a răspuns (pentru AllexC):

Omule site ul este in top cautari google Deutschland, descarcarea este ilegala

| RAY a răspuns (pentru Heavenonearth):

Nu scrie tampeni