| Lidia02 a întrebat:

In scurt timp o prietena foarte draga mie pleaca in Germania crying...Si as dori sa ii fac ceva ca amintire insa nu stiu ce...astept pareri.
Dau FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| alice0393 a răspuns:

Imi pare rau!sad eu zic sa iesiti prin locurile voastre pline de amintiri, cu un aparat foto, sa va faceti poze funny, sa va plimbati impreuna, sa depanati amintiri.O zi intreaga sa fie doar ziua voastra! Sper ca te-a ajutat raspunsul!:*

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
thinking ai putea sa ii faci cadou o poza in rama cu voi doua si o mica scrisoare in care sa ii scrii tot ce ati petrecut voi frumos si faptul ca nu o sa o uiti niciodatahappy
Parerea mea:* imi pare rau pentru tine, fi tare!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Incearca sa-i oferi o poza inramata cu voi doua, sau o chestie mai interesanta, un tricou, o cana, sau o perna personalizata.
Sincer, ideea mi-a venit de la articolul cu castigatorii TPU. laughing

| SirGeo a răspuns:

Pai ai putea lua un buchet de flori sa faci o declaratie ceva si daca ai poze cu ea ai putea face din ele o carte ceva in josu-l fiecarei poze niste propoziti de prietenie de amintiribig grin Funda?

| EuuFlorii a răspuns:

Imi pare rau sad Si mie mia placat o prietena draga in Franta..Eu i-am facut cadou un album foto cu pozele noastre si eu catelus poti sa ii faci si tu... fundita?

| EuuFlorii a răspuns (pentru EuuFlorii):

Si un catelus*

| EuuFlorii a răspuns (pentru EuuFlorii):

Un catelus