| GAMERXXX a întrebat:

Salut, vreau sa stiu daca se intra greu la Universitatea Artifex din Bucuresti si daca sunt medii mari de admitere.Multumesc anticipat dau funda!

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

La facultatile private se intra doar cu taxa de inscriere, cu bacul luat si cam atat

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Se intra usor. Nici nu dai examen. Te inscrii, platesti si gata. Apoi, dupa 3 ani, regreti amarnic. Nu te te ia nimeni in serios, chiar si daca facultatea e acreditata. O sa gasesti un post de vanzatoare la vreun chiosc, sau in vanzari. Pe salariu mic, un minimum pe economie. Vei simti toata viata ca ai un handicap. Diploma iti da identitate. Arata cine esti. Nu te vei putea semna cu ing. (inginer) psiholog, dr, si altele. Sunt studii fictive. Stai un an acasa, invata, intra la stat. La orice, nici nu mai conteaza. Sau incearca la politehnica. intra oriunde, dar sa fie de stat. Artifex suna a spray de tzantzari.