| Srb72737281 a întrebat:

Doresc sa stiu din ce se dau testele de diferente, sunt pe profil de stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer pe filologie? La ce materii si din ce? As dori si niste modele laughing mi-e un pic cam frica.

Răspuns Câştigător
| împreunăfacembine a răspuns:

Nu știu sigur dacă vei da diferențe, adică dacă sunt sau nu materii pe care le vei face la filo și la știinte nu le-ai făcut, dar diferențele se dau la materiile pe care le vei face la filo și la știinte ale naturii nu le-ai făcut.

Zi faină!