| Calin_Bordeanu_1990 a întrebat:

Tocmai ce am aflat la ce liceu am fost repartizat si am citit pe net ca am nevoie de o cerere de inscriere in dosarul pentru inscrierea la liceu. De unde pot lua cererea de inscriere? Scoala la care am fost mi-a dat doar fisa medicala, fisa matricola, adeverinta cu notele de pe 5-8. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bibyy a răspuns:

Din cate știu eu cererea de înscriere o faci la liceul în care te înscrii pe loc! Îți dau ei sa completezi