| andreiush25 a întrebat:

Salutare...Vreau sa dau la facultatea de limbi straine si facultatea de jurnalism publicitate ...stie cineva daca renteaza sa mergi la una din aceste facultati? Sunt profesori de calitate?

7 răspunsuri:
| Heliodor a răspuns:

Mai bine limbi straine, ai mai larga paleta de oferte dupa ce termini

Răspuns utilizator avertizat
| andreiush25 explică (pentru Gass93sv):

Chiar asa de rea este facultatea de jurnalism? sad

Răspuns utilizator avertizat
| andreiush25 explică (pentru Gass93sv):

Eu ma gandeam la sectia de publicitate...nu de jurnalism in sine sad

Răspuns utilizator avertizat
| andreiush25 explică (pentru Gass93sv):

Woaw.Te inteleg...Si da visul meu chiar este sa plec din tara asta mizera..Germania sau Suedia big grin.Dar nu pot deocamdata sad