| andreiush25 a întrebat:

Salutare...Vreau sa dau examen la limbi straine germana si la jurnalism- publicitate...

Stie cineva in ce consta aceste examene si ce grad de dificultate au?
Multumesc!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

In privinta disciplinelor de concurs, cauta pe site-ul oficial al facultatii din centrul universitar unde doresti sa studiezi.

In privinta "gradului de dificultate", il poti aprecia singur/a in raport cu "gradul" tau de pregatire la disciplinele de concurs.