| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Vreau sa fac ceva distractiv cu copiii din clasele a 6-a, ceva legat de prevenirea si combaterea violentei.Stiu sigur ca nu ar fi atit de interesant, daca as veni in fata lor cu niste foi pline de informatie... Ce jocuri imi recomandati sa fac cu ei?

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Eu socot că „combaterea violenței"este o treabă destul de serioasă și nu cred că poate fi inclusă la capitolul „distractive".

| Chitaila a răspuns:

Niste jocuri cu roluri...mie acestea imi placeau cand eram clasa a 6-a.

| kesha a răspuns:

Sa ii pui sa faca o compunere si sa ii acorzi un premiu celui care o face cel mai bine.