| anonim_4396 a întrebat:

Salutareee! Imi poate recomanda cineva o meditatoare buna la chimie in Craiova? Mentionez ca sunt clasa a 10a.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai intrebat-o pe profă-ta de la școală? (deși intr-a 10 fiind, nu pricep la ce-ți trebuie...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce vrei neaparat meditatoare, sa te uiti la cracii ei? un profesor bătrîn stie mai multa meserie decît una tînăra care nu are experienta, adica de ce sa dai banii degeaba unei profesoare debutante incepătoare si sa nu stie nimic, si in al doilea rînd nimeni nu se duce acasa la cineva fara recomandări ca fiind femeie sau fată îi este teama sa mearga singura daca vrei sa o violezi? ca altfel de ce ai preferinte sa fie fată meditatoarea.