| GB_Stefan_1990 a întrebat:

Saluttt. Am o nelamurire in legatura cu Colegiul Aeronautic Henri Coanda. La mecanic/inginer se face practica? Primesc banii pe practica?
Se merita sa merg la Henri Coana, sa dau 2 mil pe luna pe transport?
Sau sa ma duc la Cerchez pe tursim si alimentati. Si cu Cerchezu' am o intrebare. La practica de la alimentati (ospatar), cat variaza plata. Stiu ca sunt dupa banii, dar in momentul de fata totul se invarte in jurul lor. Va multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salut.

Eu as alege aeronautica. Nu de alta, dar e o meserie speciala, rara si destul de bine platita. Merita sacrificiul. Dar asta sunt eu...decizia iti apartine.