| MariaElena0123456 a întrebat:

Sambata mergeti la scoala? Eu da.

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Toata Romania merge sambata la scoala. Dupa aia mai avem o sambata in care ne ducem la scoala, dar aceea nu este pentru toata tara, ci, hotaraste Inspectoratul judetului respectiv cand ne ducem.Eu de exemplu ma duc pe 18 mai. Funda?

| tombraiderunderworld a răspuns:

Nu ma duc big grin

| teodoraandreea a răspuns:

Da

| TheBlackSwan a răspuns:

Eu merg.

| c0ton a răspuns:

Ma duc la scoala. Daca nu ai carte nu ai parte. Si invatam sambata pentru ca sa putem avea vacanta de pasti deci nu ne ducem ca sa avem mai multe de ore pe saptamana.

| LollypopMe a răspuns (pentru andrei1237):

Nu s-a dus toata Romania. Unii directori nu au acceptat, sa stii. In orasul meu, o gramada de scoli erau inchise!happy