| PrettyMe a întrebat:

Se da traditionalismul in materie de poezie la bacalaureat in 2011?

4 răspunsuri:
| eusuntmarius a răspuns:

Potrivit programei pentru examenul de bacalaureat - 2011, intra cu siguranta. Traditionalismul este un curent literar/cultural care tine de perioada interbelica, alaturi de modernism si orientari avangardiste. In concluzie, traditionalismul intra fara indoiala la ba.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Da se da

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Pe edu.ro gasesti modele de bac 2011`batting eyelashes
Bafta la bac!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da. si eu sunt s 12`a si am programa de bac la romana.
Daca vrei lasa-mi un mesaj si iti voi trimite toata programa care se cere la bac.