| Swetlly122 a întrebat:

Se poate amâna bacul din cauza virusului?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de situatia ce va fi la noi in urmatoarele cateva saptamani. La extrem se poate amana, daca situatia nu se imbunatateste. Este doar parerea mea, deocamdata nu este nimic oficial.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil

| Adry05 a răspuns:

Normal dacă nu se rezolvă lucrurile până atunci

| Dismally a răspuns:

Se poate amana tot anul scolar, sau chiar anii daca situatia se agraveaza.

| aXy99 a răspuns:

Da, e posibil, dar putin probabil.

| Priceputeanu a răspuns:

Este luată în calcul inclusiv varianta repetării anului școlar: https://degarda24.com/......utoritati/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Starea de urgență este pentru o lună. Apoi se reanalizează. Bacul se poate amâna pe toamnă.

| danutzu96 a răspuns:

Depinde cat o sa tina … se poate da in toamna, se poate da normal ….

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-au inchis magazinele crezi ca nu o sa se poata anula un pisat de bac.

| whatisthis19 a răspuns:

Da! dacă se înrăutățește sițuația da!

| Jackpot2 a răspuns:

Este posibil.

| Ionut231312 a răspuns:

Vedem cum vom fi dupa cele 30 de zile, desi la cum decurge... ma tem ca sunt sanse sa se inghete anul, speram sa nu(n as vrea sa fac a 12-a iar laughing )