| Streithstar22 a întrebat:

Salut, recent am vazut niste stiri in care, cică bacul de anul acesta, 2020 nu va mai avea loc din cauza unei posibile raspandiri a virusului, e posibil acest lucru?
Mentionez ca știrea, posibil sa fie falsă, deci nu sunt convins de cele citite astazi, acesta fiind si scopul intrebarii mele

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
BAC-ul de anul acesta va avea loc, dar vor fii doar 10 elevi in clasa, ca sa se evite contaminarea.

Ministerul Educației a decis ca examenul de Bacalaureat 2020 să înceapă pe 9 iunie. Asadar, mai ai 2 saptamani pana la BAC!

https://stirileprotv.ro/......u-bac.html

| JicaContra a răspuns:

Ai vazut niste stiri... RECENTE?!?
sau de la inceputul pandemiei cand se lua in considerare orice scenariu?