| Swetlly122 a întrebat:

Credeți că materia de la bacul anul acesta, va fi mai ușoara față de aceea din anii precedenți din cauza virusului sau din contra?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai logic ca e mai usor din moment ce scot materia pe semestrul 2.

| OldSoul a răspuns:

Eu zic ca materia va fi mai grea, dar ca procentul de promovare va fi mai mic, pentru ca multi dintre elevi, stand acasa nu se vor mai pregati, si oarecum vor uita ce au invatat in primul semestru.

| Lioana a răspuns:

Eu cred ca va fi mai usor anul acesta avand in vedere faptul ca elevii nu au avut conditii optime de invatare.

| anamaria82726 a răspuns:

In orice caz, va fi mai putina. Deci da, va fi mai usor fiindca nu se da materia de pe semestrul 2. Oricum, succes si sa inveti ce trebuiehappy

| PringAloe a răspuns:

Cred ca da, si mi separe si normal odata ce elevii au fost putin sau mai mult dati peste cap, plus din cate am citit materia care in mod normal s-ar preda in al 2-lea semestru n-o sa se gaseasca in bac anl acesta

| Deniz23 a răspuns:

Da, deoarece se va da doar din 9-12 (doar primul semestru). Va fi puțin mai ușor. Succes