| gratiela25 a întrebat:

Se poate sustine ca femeilor nu le place sa fie ministrii? cu ce argumente?

1 răspuns:
| Doxi a răspuns:

Femeile si nu numai le plac sa ajunga oriunde au influenta, putere, salariu mai mare. Uneori refuza deoarece nu au responsabilitatea necesara, ceea ce e bine mai bine, lasa o alta femeie sau barbat care are aptitudinile necesare.Din pacate la noi toti se cred responsabili de a fi ministri si de aceea am ajuns asa de jos fata de unele tari!