| InGeRaS2011 a întrebat:

Se va mai da vreo simulare pentru evaluarea nationala?

2 răspunsuri:
| MariiMelon a răspuns:

Eu sunt in clasa a opta si profesorii ne-au anuntat ca vom da simularile la mate si la romana in saptamana altfel, 1-5- Aprilie. Probabil va fi in 2 la mate si in 4 la romana.

| Allexander07 a răspuns:

DA, aceasta simulare te ajuta foarte mult cu emotiile la examen, atunci nu mai stai sa intrebi profesoru cum sa completeaza foaia de 10 ori.Programul de simulare este pe www.edu.ro sau intreaba LUNI profesoru de romana, matematica.