| SilentStriker a întrebat:

Se vor afisa rezultatele la evaluarea nationala 2012 pe vreun site? edu.ro sau ceva? Si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| Anonim0096 a răspuns:

Gresit se afiseaza pe www.edu.ro si daca nu stiti nu mai dati sfaturi, crede-ma sunt afisate pentru toate judetele ora nu stiu sigur dar dupa 13:00-14:00

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Da,se vor afisa dar pe seara.Mai bine mergi la scoala la 14:00

| goodofwar09 a răspuns:

Nu nu se vor afisa trebuie sa mergi la scoala parca la 2.

| soffie a răspuns:

Ba se afiseaza tot in intervalul asta, ori inainte de doua ori dupa

| turasel a răspuns:

Nu se afiseaza pe nici un site. Ele se vor afisa la fiecare scoala pana in ora 12:00. Deci va trebui sa te duci la scoala

| sweety206 a răspuns:

Rezultatele se vor afisa pe site-ul fiecarui inspectorat scolar judetean dar nu stiu exact ora...scrii la google isj si apoi judetul de unde esti