| anonim_4396 a întrebat:

Slaut TPU! Nu stiu unde altundeva sa intreb, asa ca please help me: ))
Bacul la informatica- mate info.
Stiu ca se bazeaza pe tablouri, functii, recursivitate, grafuri backtracking si fisiere
1. Este ceva care ar mai putea pica la bac in afara de cele de mai sus?
2. O sursa din care as putea intelege mai bine backtracking?
3. Vreun ghid online de pregatire?

1 răspuns:
| barbar a răspuns:

Pentru o lista completa trebuie să cauți în programa. Undeva la edu.ro /\ iar despre Back-Tracking trebuie să știi că este relativ greu de înțeles. Dar cu o carte buna o sa te descurci!