| Andreeaaaaaa a întrebat:

Spunet`imi si mie un alt sf la cainele si catelul de"grigore alexandrescu"

1 răspuns:
| Anutzaxx a răspuns:

Un dulau pe nume Samson vb cu un bou despre egalitatea intre animale marturisindui ca-i dispretuieste pe cei care face diferente intre animale Samson afirma ca desi este de vita nobila nu-i place sa arate acest lucru si ca numai lumea lorpersista aceasta mandrie prosteasca. Auzind doscutia celor doi un catel pe nume Samurache ti numeste fratii si vrea sa li se alature in acel moment Samson il jigneste si ii spune ca e de acord cu egalitatea dar numa pentru. cei mari nu si pentru. cei mici.

Sau daca vrei altceva da-mi un mesajwinking