| DyanaLove a întrebat:

Spuneti-mi mai multe despre voi!

Răspuns Câştigător
| Gandacelu a răspuns:

Pai... ce vrei sa stii? sunt fata, am 12 ani, statura inalta, ochi caprui-verzui, par saten deschis cu unele fire mai spre blond, drept, locuiesc in Olt, Slatina, cls a 6-a, imi plac jocurile, imi place sa inot, prieteni nu am super multi ca strica cand sunt prea multi, imi place muzica pop si rockul ala mai linistit un pic, si house, urasc manelele! funda?big grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baiat de 19 ani, singur in stare civila si sofer pe camion

| Laue a răspuns:

Noi, oamenii, suntem creaturi cu doua maini si doua picioare, cu cate 5 degete la fiecare, care au tendinta sa intrebe si sa raspunda la intrebari variate si care fac calcule matematice in baza zece. Unitatea de procesare a omului este creierul. Acesta se afla intr-o extensie a corpului pe care noi o numim cap. Momentan, putem folosi 8 la suta din capacitatea creierului, dar progresam rapid. Media noastra de viata este de aproximativ 80 de ani. Un an este egal cu timpul care ii ia planetei noastre, Terra sa faca o rotatie completa in jurul stelei noastre, Soarele.
Apropo, de pe ce planeta ne scrii?

| GyeBaek a răspuns:

Sunt o persoana detreaba si intelegatoare. vreau doar relati serioase de iubire si incredere si respect de la prieteni.

| purplebutterfly a răspuns:

Pai nu prea suport minciuna, imi place mult sa citesc (poate ti se va prea ciudat) nu prea am 20 de prietene bune carora le spun totul... am o singura prietea buna care mi-e ca o sora. stiu sa pastrez secrete si imi place foarte mult sa dau sfaturi.

| Păpușica_2939 a răspuns:

Sunt o fata. O adolescenta, cu multa energie si care iti raspunde. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fată, am 12 ani, sunt din Unirea, îmi place să citesc, nu prea îmi place şcoala dar am note destul de bune, nu îmi place muzica tristă numai cea vesela, nu îmi place Cap-de-mop, îmi place Rihanna (dar NU e idolul meu oh go on ), îmi plac fetiţele powerpuff.love struck
Oh, am uitat mă cheama Denisa dar prietenii îmi zic Deni, Denisuca, Dena, Denisoaie. laughing
Dar mai mult Deni.winking
Dar tu? Ce poţi spune despre tine?

| andyandreyutza a răspuns:

Ma cheama andreea...laughing...am 12 ani, sunt din Prahova, Breaza, imi place sa desenez, si sa compun cantecewinkingAdor albastrul, care ma face sa ma simt luata de vallaughingNu imi plac oamenii care ma barfesc pe la spate, mai bine mi-ar spune totul in fata, pentru a se clarifica mult mai binehappy cam atattonguepup!

| Paula_6512 a răspuns:

Adresa? ID? Nr de telefon?