| Sonia822 a întrebat:

Stie cineva cand se sustine licenta la Universitatea de Medicina si Farmacie Carol Davila, Bucuresti? Asa, ca si perioada. Daca urmeaza sau s-au sustinut deja

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta am găsit pe site-ul lor:
https://umfcd.ro/educatie/examen-de-licenta/regulament-examen/

„Art. 4
(1) Examenul de licenţă se organizează în două sesiuni, în luna septembrie şi în luna februarie ale fiecărui an, conform calendarului anual stabilit de conducerea Universităţii şi publicat, prin afişare, cu cel puţin 4 luni înainte de data examenului de licenţă."