| JustFeelings a întrebat:

Stie cineva cand sunt simularile la romana si la matematica al clasa a 8-a anul asta?big grin

7 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

La mine se dau in martie.14-17 martie.Nu au decis profesorii cand se dau.A venit anunt de la minister.

| Ronnie35 a răspuns:

Buna! Simularile nu au o data exacta, pentru ca acestea sunt stabilite de profesorii cu care faci romana si matematica. happy Sper ca te-am ajutat.

| Ronnie35 a răspuns:

Probabil cam cu cateva saptamani inainte de data examenelor, oricum, asta depinde doar de profesor.

| Alex10Roxy a răspuns:

In februarie

| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Eu sincer le-am dat pe semestrul 1 dar in caz ca nu le-ai dat cred ca le vei da prin Februarie...

| Beniamin_Cusniriuc_1993 a răspuns:

La mine stiu ca sunt in martie

| Achendoril a răspuns:

Buna, si eu o sa dau simulare la romana peste 2 zile. Din cate am inteles o sa fie ca un test mai mare.Nu iti face griji daca inveti o sa iei nota mare. Mult noroc