| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca care a aparut pe la vreo librarie/editura online cartea "dragoste la primul sughitz" ( love at the first hiccup)?
daca stie cineva dati`mi si mie va rog site`ul dar vreau site unde sa fie, nu doar libraria sau editura si sa caut eu pe toate site`urile alea, pentru ca am cautat deja pe o gramada de site`uri si nu am gasit nimic tongue
mersi si funda happy

Răspuns Câştigător
| Flaw a răspuns:

Nu e carte, e doar film

1 răspuns:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Ba da, e tongue
chiar filmul e facut dupa cartea asta e o carte scrisa de Dennis Jürgensen