| ana_6840 a întrebat:

Stie cineva daca in liceul ion barbu din bucuresti se poarta uniforma?sad...si apropo cum vi se pare liceul ca as vrea sa intru acolo.cine va fi boboc/boboaca acolo sa lase un id ceva...

7 răspunsuri:
| celmareinvata a răspuns:

Eu sunt elev acolo sunt inca la gimnaziu dar iti spun sa nu te duci acolo este un liceu de huligani, drogati, fumatori si tot felul nu iti recomand liceul.Este adevarat ca se invata binisor dar eu de abia astept sa intru la liceu ca m-am saturat d eliceu.Ma voi duce la unul mai bun.

| Natalia_8837 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poarta uniforma. Si eu tot acolo vreau sa intru si faza e ca parerile sunt impartite :unii spun ca e nasol, urat, naspa iar altii spun ca liceul e bunicel ...intra cineva la stiinte sociale in barbu? dar la mate info? Succes la toti.winking

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Eu...sper ca voi fi.Liceul am auzit ca bun si se invata bine in el. Poate vom fii colegiwinkingMULT SUCCES!

| Ioana :x a răspuns:

Eu vreau sa dau la Barbu. Iti las mesaj cu id-ul happy

| Alexandru_7007 a răspuns:

Nu ştiu sincer ce liceu este acesta, însă mă bag cu japca, şi-ţi spun mult succes la liceu! :*

| ana_6840 explică:

Da ioana lasa-ltongue... poate cine stie o sa fim colegehappy

| shoarecs a răspuns:

Buna...Nu se poarta uniforma tongue astept add la id-u Lehmann_sorinel