| xXAlphaXx a întrebat:

Stie cineva daca Luni pe 5 octombrie elevii nu se duc la cursuri in Iasi?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După câte observ, I.S.J. Iaşi nu a anunţat nimic sad

Teoretic, nu se fac cursuri, dar prezenţa este "OBLIGATORIE"!
Au loc diverse activităţi/manifestări cu ocazia Zilei Internaţionale a Educaţiei.

Toate cele bune!

| AC4S4 a răspuns:

Ziua educatiei (ceva nou) va fi Luni(5 oct). Va fi liber cu conditia ca elevii vor merge sa recupereze intr-o sambata.La liceul meu, in Cluj, mergem Luni la scoala.Nu are sens sa nu mergem Luni si sa revenim Sambata.

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Noi in Bucuresti nu mergem, e ziua educatiei asa ca nu facem educatie, logic huh? Cred ca nici in Iasi nu se face ca e ziua educatiei in toata tara.