| simonela080 a întrebat:

Stie cineva daca se fac cursuri de chineza in cluj? daca se fac unde si daca se poate sa imi dati ceva detalii:-p

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Din câte știu, se țin cursuri gratuite de engleză la Institutul Confucius, nu știu eu prea multe detalii, dar poți căuta pe google informații mai detaliate happy

| Zenithf a răspuns:

Mergi pana la Facultatea de Litere a UBB si intereseaza-te acolo, dupa ce citesti asta mai intai: http://lett.ubbcluj.ro/......ura-chinez

| Zenithf a răspuns:

Si apropo, si eu is din Cluj, nu ca ar avea vreo importanta. laughing