| ion2015 a întrebat:

Stie cineva in ce data se dau diferentele? ca vreau sa ma transfer de la economic la stiinte ale naturii in alt liceu din bucuresti, si care e nota pe care trebuie sa o obtin la diferente pentru a intra la profilul dorit?

2 răspunsuri:
| Blosssom a răspuns:

Nu cred ca te poti transfera de la sepcializarea economic la stiinte ale naturii. Iti va fi foarte greu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la liceu si sa intrebi, la fiecare liceu difera.Eu stiam ca daca te transferi de la un profil la altul trebuie sa i-ei macar nota de trecere, adica 5.