| SingleForOne a întrebat:

Stie cineva o carte de chimie organica foarte eficienta de pe care se poate invata? O carte care poate fi echivalentul cartii "Anatomia si Fiziologia Omului - Compediu".
Multumesc mult in avans!

Răspuns Câştigător
| BarbieGirl13 a răspuns:

Http://www.librarie.net/p/60951/nia=86? gclid=CjwKEAjw16HLBRDF9L2UmOCH7U8SJAASVESoqn2ytK9yf9dDgat570_fZc5f5mD1NO7hzGb8crxM1hoCxXDw_wcB
Asta o am eu si este si teorie. dar sunt si multe probleme si exercitii. Sunt la bio-chimie si dirigintele ne-a recomandat-o daca vrem sa dam la farmacie/medicina.