| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva subiectele date la olimpiada de matematica date la faza locala din hunedoara si rezolvarea lor? (etapa din 11.02.ac)

2 răspunsuri:
| gheorghe602161 a răspuns:

Olimpiada s-a tinut sambata 11.02.a.c. deci se stiu subiectele dar eu nu le-am aflat pentru. ca nu am fost in tara! Asa ca d-ra cristina asta e o intrebare cat se poate de logica probabil ca d-ta nu stai prea bine cu lb. romana!

| cristina_6362 a răspuns:

? nu ai cum sa stii subiectele...ce tampenie de intrebare mai e si asta?