| Bloo2 a întrebat:

Stie cineva un program bun de editat video-uri? in afara de movie marker big grin...

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

incearca VideoDub sau sau proshow gold http://www.megaupload.com/? d=N0T7J0S6 sau MAGIX Movie Edit Pro e bun si asta Avs Editor

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Proshow gold mi se pare foarte bun...adica mie imi place mult...sau incearca si Picassa3(poti sa editezi poze si videowinking )

| ViVi a răspuns:

O spus in afara de movie maker nu sunt mai folositoare dar sunt bune

| roconverxa a răspuns:

SonyVegaswinking

| . a răspuns:

Ulead Video Studio 9 daca ai un pc dotat bine si posibilitatea sa cumperi programul. Nu exista crack pentru el si ca trial nu e valabil decat 30 de zile, insa e in stare sa faca mult mai mult decat programele mentionate mai sus.

| koxatu a răspuns:

Intrebare pentru Ana thinking sunt mai folositoare? decat movie maker?