| thelovelyangel a întrebat:

Stie cineva unde se gasesc subiectele de admitere la farmacie? In principiu pentru Bucuresti, Brasov, Cluj, Constanta, Oradea. Nu dati link-uri neverificate pentru ca si eu am cautat si nu am gasit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| angelcore a răspuns:

Eu am o tona de subiecte de admitere pe chimie, dar mna, le am de la profa cu care fac meditatii, iar ea de la o colega care lucreaza la Ovidius, intreaba-ti profesorul, sunt sigura ca poate sa te ajute.