| cornelmarius a întrebat:

Stie cineva vreun sait de unde pot invata engleza? va rog!

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista mai multe site-uri care ofera lectii de engleza pentru incepatori sau avansati. Tasteaza chiar asa pe Google:Lectii de engleza. Unele incep pe Youtube si continua pe un site consacrat.Mai exista si Polyglot pentru toate limbile pamantului.De acolo alegi engleza pentru romani.

| هوراس a răspuns:

Tu învață întâi română, nu engleză: "sait" = site, pe limba noastră

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Gratis doar google translate si www.dictionarroman-englez.ro

| BoggyP a răspuns:

Cel mai bun site pentru tine e scoala!

| AdrianExtreme a răspuns:

Google:Lectii de engleza online sau dictionare

| ruli123 a răspuns:

Http://www.speakenglish.co.uk/? lang=ro sper ca e bun!:)

| ruli123 a răspuns:

Http://www.speakenglish.co.uk/? lang=ro. Sper ca e bun! :)

| куηη a răspuns:

De aici;)
http://englezadelaprofesor.com/? utm_source=a-s&utm_medium=ppc&utm_campaign=a-s
Bafta;)