| Wintersmile a întrebat:

Stiti cum arata rozariul Duhului Sfânt, rozariul Sfintelor Rani ale Lui Isus Cristos si Coroana Lacrimilor Sfintei Fecioare Maria? Imi dati si mie un link unde gasesc poze cu ele?

Răspuns Câştigător
| Felix_Si_Lidia_Patrascu_1980 a răspuns:

Rozariul Sintelor Rani ale lui ISUS este un rozaiu normal(adica cel pe care se recita rozariul Sf. Fecioare MARIA)cel al Duhului Sfant si ale Lacrimilor Sfintei Feciore Maria este compus din 7poste a cate 7 boabe(7x7=49).ul link nu cunosc pentru a le vedea