| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva rezultatele de la evaluare in educatie la romana din 17.04. 2010?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Poţi căuta mai multe pe www.edu.ro.

27 răspunsuri:
| hrdcore a răspuns:

Baremul si eu il caut dar rezultatele nu ai de unde sa le stii ca nici bine nu ai dat teza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu, rezultatele vor fi afisate pe intrarea in scoala si pe internet la 2 saptamani dupa concurs. Daca vreti sa le cautati pe internet dati pe: www.evaluareineducatie.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici ar trebui sa se afiseze baremul: http://www.evaluareineducatie.ro/index.php?contest=33

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da le stiu pe toate cautati pe www.edu.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da click si vei vedea barmenul http://www.evaluareineducatie.ro/index.php?contest=33

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe google. www.evaluareineducatie.ro si iti da.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Intra pe evaluareineducatie.ro si dai la sectiunea lb romana...Acolo le vei vedea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le-am aflat in ziua cand am dat concursul deoarece erau afisate la scoala

Alte răspunsuri