| Costin_Andrei_1998 a întrebat:

Stiti cumva un program de traducere dintr-o limba in alta dar care sa traduca bine?

1 răspuns:
| speedy151 a răspuns:

"care sa traduca bine" nu o sa gasesti niciodata fiindca fiecare limba are anumite expresii ce nu au mereu acelasi inteles ca atunci cand traduci cuvintele mot-a-mot.

Google Translate (translate.google.ro) e un inceput bun insa nu ofera o traducere 100% corecta: va trebui sa mai arunci tu o privire peste text si sa corectezi eventualele greseli.