| laioslaura a întrebat:

stiti un site de traducere? Nu google translate, altul care sa traduca la perfectie. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dIzzEE a răspuns:

Francez.ro

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghinio o sa iti face tema singura ca nu ai sa gasesti niciun site care sa traduca la perfectie.

| ascovit a răspuns:

Bafta la cautat! Eu prefer ( si de asemenea iti recomand) sa traduci singura cu dictionarul acasa (sau daca nu ai dictionar pot traduce cate un cuvant la dictiona online) De ce? Pentru ca pe langa faptul a astfel iti imbunatatesti engleza, vei face greseli mai putin enorme decat gafele produse de dictionarul de fraze si texte.